Bal Absolwentów

 

Szanowni Absolwenci i Sympatycy Hotelarza

Po raz kolejny kierujemy do Państwa serdeczne zaproszenie do udziału w BALU ANDRZEJKOWYM. Taniec, niekończące się rozmowy, wspomnienia, woskowe wróżby czy dobra muzyka, a do tego pyszne potrawy i wspaniała atmosfera – to wszystko - tradycyjnie już oferujemy Państwu w dniu 16 listopada w gościnnej i klimatycznej Krainie Smaku.

ZAWIADOMIENIE O WALNYM ZEBRANIU

Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Hotelarza

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Hotelarza

zawiadamia, że Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

odbędzie się dnia 16 kwietnia o godz. 15.00 – w pierwszym terminie

w przypadku braku wymaganego kworum 16 kwietnia o godz. 15.15 – w drugim terminie

w auli Zespołu Szkół Hotelarsko Turystycznych

ul. Partyzantów 1/5, Zakopane

Spotkanie z Absolwentem - Romanem Krupą

Pozytywna energia i świetny kontakt z słuchaczami – oprócz interesujących spostrzeżeń i bardzo ciekawych opowieści o karierze, edukacji i podejściu do życia – to wszystko cechowało spotkanie z absolwentem ZSHT, panem Romanem Krupą.

Bal Andrzejkowy


Tradycji stało się zadość! W sobotę, 17 listopada 2018 roku w Krainie Smaku  hucznie obchodziliśmy Andrzejki! Różnorodna muzyka, niezwykle smaczne i pięknie podane potrawy, wróżby ukryte w balonach lub stworzone z wosku, horoskopy i sugestie wróżki Beaty na temat tego, co nas czeka – to wszystko już gwarantowało świetną zabawę. W dodatku, a może przede wszystkim, w Andrzejkowym Balu SAiSH uczestniczyli miłośnicy tańca i wyjątkowo empatyczni goście! Mamy nadzieję, że tego typu impreza na stałe wpisze się w działania Stowarzyszenia, a dobre wróżby spełnią się z nawiązką!

Pamiętamy o zmarłych nauczycielach z ZSHT.

Członkowie Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Hotelarza wraz z uczniami odwiedzili groby zmarłych nauczycieli z ZSHT.
Również w tym roku zapaliliśmy znicze z logiem naszego Stowarzyszenia.