Bal Andrzejkowy


Tradycji stało się zadość! W sobotę, 17 listopada 2018 roku w Krainie Smaku  hucznie obchodziliśmy Andrzejki! Różnorodna muzyka, niezwykle smaczne i pięknie podane potrawy, wróżby ukryte w balonach lub stworzone z wosku, horoskopy i sugestie wróżki Beaty na temat tego, co nas czeka – to wszystko już gwarantowało świetną zabawę. W dodatku, a może przede wszystkim, w Andrzejkowym Balu SAiSH uczestniczyli miłośnicy tańca i wyjątkowo empatyczni goście! Mamy nadzieję, że tego typu impreza na stałe wpisze się w działania Stowarzyszenia, a dobre wróżby spełnią się z nawiązką!

Pamiętamy o zmarłych nauczycielach z ZSHT.

Członkowie Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Hotelarza wraz z uczniami odwiedzili groby zmarłych nauczycieli z ZSHT.
Również w tym roku zapaliliśmy znicze z logiem naszego Stowarzyszenia.

Niech żyje bal,

Bo to życie to bal jest nad bale….

 

UWAGA, UWAGA ABSOLWENCI I SYMPATYCY HOTELARZA!

 

Pamiętając o zeszłorocznym bardzo udanym spotkaniu andrzejkowym chcemy w tym roku pójść o krok dalej.

Organizujemy BAL ANDRZEJKOWY z wróżbami, pysznym jedzonkiem i tańcami! Liczymy na to, że każdy z Absolwentów przyprowadzi partnera, a może jeszcze sąsiada i sąsiadkę? W dobrym towarzystwie, przy dobrej muzyce (Dj) warto spędzić szaloną noc!

Rozstrzygnięcie Konkursu

 

W dniu 15 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu "Dawny Hotelarz we wspomnieniach Absolwentów".

Komisja Konkursowa przyznała dwie nagrody uczennicom z klasy 1E biorącym udział w Konkursie.

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Hotelarza, po podjęciu uchwały, wręczył absolwentom kończącym naukę w szkole w 2018 roku nagrody - bony do księgarni Empik o wartości 100  zł.